Ranking:
TOP 10 zegarków dla mężczyzn

Wielu Panów od czasu do czasu staje przed trudnym wyborem: jaki zegarek męski wybrać? Na rynku dostępnych jest wiele marek, które tworząc opatentowane podzespoły czasomierzy, próbują zachęcić konsumentów do zakupu konkretnego modelu. Aby ułatwić Państwu zadanie wybrania najlepszego zegarka męskiego na co dzień, zamieszczamy poniżej ranking 10 pozycji szczególnie wartych uwagi. Prezentujemy modele zarówno z niższej, jak i wyższej kategorii cenowej. Zapraszamy do lektury.

10. Zegarek Doxa Challenge 215.90.201.02

Zegarek marki Doxa posiada niebieską tarczę, umieszczoną w złotej kopercie, zamontowanej na brązowym, skórzanym pasku. Czasomierz wyposażono w kwarcowy mechanizm oraz szafirowe, nierysujące się szkło. Posiada on klasę wodoszczelności na poziomie 3 ATM oraz datownik. To klasyczny, elegancki model zegarka, który idealnie wpasuje się do codziennych stylizacji. 

9. Zegarek Tommy Hilfiger Chase 1791575

Dziewiąta pozycja w rankingu zegarków męskich należy do firmy Tommy Hilfiger. Niebieska tarcza w stalowej kopercie i pasku prezentuje się świetnie i dopasuje się do każdej stylizacji. Zegarek posiada kwarcowy mechanizm, wytrzymałe, mineralne szkło oraz klasę wodoszczelności na poziomie 5 ATM. Tommy Hilfiger wyposażył ten model czasomierza także w podwójny, rozbudowany datownik. 

8. Zegarek Calvin Klein K8M27121 HIGH NOON

Zegarek od Calvina Kleina posiada czarną tarczę, zamontowaną w stalowej kopercie na bransolecie typu mesh. Zegarek posiada kwarcowy mechanizm, mineralne szkło oraz wodoodporność na poziomie 5 ATM. Model wyposażono w pojedynczy datownik oraz analogowy chronograf. Zegarek męski na co dzień od Calvina Kliena cechuje minimalistyczny design.

7. Zegarek Atlantic 60452.41.55 SEABASE 604524155

Ten zegarek marki Atlantic cechuje niebieska tarcza, osadzona w stalowej kopercie, zamontowanej na granatowym pasku. Zegarek posiada unikalny, prestiżowy design. Cechuje go kwarcowy mechanizm, szafirowe szkło, wodoszczelność na poziomie 5 ATM, pojedynczy datownik oraz analogowy stoper. 

6. Zegarek Seiko Automatic SRPA14J1

Zegarek męski marki Seiko to kwintesencja klasycznego stylu. Czasomierz posiada stalową tarczę, osadzoną w kopercie z żółtego złota. Koperta połączona jest z solidnym, skórzanym, brązowym paskiem. Zegarek posiada mechanizm z naciągiem automatycznym, szafirowe szkło oraz pojedynczy datownik. Warta wyróżnienia jest wodoszczelność na poziomie 10 ATM, umożliwiająca pływanie w zegarku.Ten post jest sponsorowany przez naszych partnerów Wigs

5. Zegarek Tissot Carson Premium Chronograph T122.417.36.011.00

Piąta pozycja w rankingu zegarków męskich to Tissot Chronograph. Uniwersalny styl zegarka podkreśla stalowa tarcza z kopertą w kolorze różowego złota, zamontowane na brązowym, skórzanym pasku. Zegarek posiada kwarcowy mechanizm, szafirowe szkło oraz klasę wodoszczelności 5 ATM. Dodatkowe funkcje to datownik oraz stoper.

4. Zegarek Certina DS 8 Gent COSC C033.451.22.031.00

Zegarek marki Certina cechuje czytelna tarcza i precyzyjny mechanizm. Posiada on stalową tarczę osadzoną w złotej kopercie. Całość zamieszczono na stalowej bransolecie ze złotymi zdobieniami. Zegarek posiada unikatowy design, wyróżniający się na tle pozostałych czasomierzy. Wyposażono go w kwarcowy mechanizm, szafirowe szkło, pojedynczy datownik oraz wodoszczelność 10 ATM.

3. Zegarek Tissot Carson Premium Automatic T122.407.36.033.00

Trzecia pozycja w rankingu zegarków męskich to model marki Tissot Automatic. Zegarek ten wyróżnia duża, czytelna tarcza z cyframi rzymskimi. Klasyczna stalowa tarczę, umieszczona w złotej kopercie. Elementy te zamontowano na skórzanym, brązowym pasku. Czasomierz posiada mechanizm z automatycznym naciągiem sprężyny. Dodatkowe funkcje to: datownik oraz wodoszczelność 5 ATM.

2. Zegarek Casio G-SHOCK Triple G Resist MTG-B1000-1AER

Drugi najlepszy zegarek męski na co dzień to Casio G-Shock. Seria tych czasomierzy jest bezkonkurencyjna pod względem dostępnych funkcji. Zegarek posiada unikatowy design, dzięki któremu pasuje on do każdej stylizacji. Zegarek jest bardzo  wytrzymały oraz posiada opatentowany system antywstrząsowy. Prezentowany model to niebieska tarcza, zamocowana na stalowej kopercie i granatowym, silikonowym pasku. Posiada on wodoszczelność 3 ATM, bluetooth smart, alarm, podświetlenie, chronograf i wiele innych.

1. Zegarek Citizen JY8020-52E

Najwyższa pozycja w rankingu zegarków męskich należy do czasomierza marki Citizen. Jest to klasyczny model, posiadający czarną tarczę umiejscowioną na stalowej kopercie i tytanowej bransolecie. Posiada on mechanizm Eco-Drive i szafirowe szkło. Cechuje go wodoszczelność 20 ATM, umożliwiające nurkowanie. Pozostałe cechy to: alarm, datownik, stoper, radio controlled i timer. Ten zegarek męski na co dzień posiada urzekający wygląd, który wzbudzi chęć zakupu u każdego mężczyzny.